Întrebare recomandată | BlackPill a întrebat:

Stiti unde ma pot inscrie sa fac voluntariat in Bucuresti? Funda XD

8 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Hospice Bucuresti: http://www.hospice.ro/cum_poti_deveni_voluntar_hospice/
Sau la o casa de copii/orfelinat, un azil de batrani etc!

| ImCalledLamă a răspuns:

Iti plac animalele? Ai vrea sa faci voluntariat la un adapost? Daca da, trimite-mi mesaj sa vorbim mai detaliat love struck

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Ar fi interesant.

| iuyugu a răspuns:

Fundatia Chance for Life recruteaza voluntari veseli care sa participe la ateliere creative cu copii in scoli si gradinite din Bucuresti. Scopul atelierelor este oferirea unei alternative de petrecere a timpului liber copiilor care petrec prea mult timp in fata...

| ionescuandrada2000 a răspuns:

Intreaba oamenii cand esti pe drum!

| Anonima240 a răspuns:

Si eu sunt curioasa

| Cristianionut99 a răspuns:

Fundatia Chance for Life este o organizatie neguvernamentala care are ca scop dezvoltarea comunitatilor din Romania prin intermediul copiilor si tinerilor. ONG-ul ofera suport emotional si social publicului tinta si contribuie la formarea spiritului civic al romanilor.

Persoanele interesate sa desfasoare activitati de voluntariat in cadrul fundatiei au la dispozitie urmatoarele date de contact:

Adresa: Bd. Timisoara nr. 61, Bl. C3, sc. 2, parter, apt. 23, sector 6, Bucuresti
Telefon: 021. 433. 707
Email: voluntari@chanceforlife.ro,sper ca te-am ajutat. Funda? big grin