| theStar a întrebat:

URGENT! Buna, am 20 si cv de kg hartie .si as vrea sa o duc undeva la reciclat dar nu am unde. vreau sa salvez un copac!laughing stit un centru sau cv de recilcare in IASI?

4 răspunsuri:
| madagascar a răspuns:

Cauta pe google "centre de colectare iasi" sigur vei gasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poti vinde la astia care fac cutii din carton.
Una e la fostul abator din tatarasi spre dancu, si inca una mai stiam pe splai bahlui prin tudor daca tin eu bine mintehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, cineva care vrea sa faca o fapta bunahappy, fi sigura ca fapta se va intoarce in favoarea tawinking! ( imi cer iertare, am cautat si pe internet si nu am gasit adresa la un centru.)

| aysun a răspuns:

De obicei scolile colecteaza material pentru reciclare, in special hartii. Incearca acolo! Pe noi ne puneau sa aducem in fiecare vineri.