| lmisa81 a întrebat:

Va rog frumos/
ziceti-mi si mie ce sa fac la tema de la dirigentie cu numele
Cea mai buna idee fundita :-)
Va rogg

5 răspunsuri:
| Hassel a răspuns:

Salut:d Sa inteleg ca esti diriga si trebuie sa alegi o tema interesanta...ai putea sa alegi tema,, Muzica in adolescenta"-ar iesi o lectie super(cu conditia sa nu fii genul de diriga care leimpune elevilor sa asculte doar Bethoven) Pacehappy

| adutzadragutza a răspuns:

Pai prietenia sau copilaria ar fi o tema cu care ai si inpresionaoo si ar fi si frumosa, fundita, daca nu ai nu ne-a aparata acum...

| Ctiberiu a răspuns:

Nu ai voie sa iti faci temele pe acest site

| Alesia27 a răspuns:

Ce tema?

| lmisa81 explică:

Cu numele elevul agresiv