| Winniee a întrebat:

Va rog intrati aici : http://vimeo.com/10152570
Si ca sa oprititi aceasta cruzime si durere: http://www.ptroa.co.il/petition/
Va rog frumos, macar din curiozitate sa vedeti cum e scoasa piele de pe animale, de vii...doar din curiozitate.
Si intrebarea e: Sunteti ingroziti? Voua, chiar va pasa?

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Daca ai putea sa ma vezi acum... efectiv, am privit acel filmulet ghemuita si aproape tremurand. mi-au dat si lacrimile, ceea ce eu nu patesc des.
Doamne fereste! sunt in soc... cum, cum naiba sa le faca asa ceva? Catelul ala era viu si dupa ce... nu mai avea piele. Doamne fereste!
deci, nu pot sa cred... cum e posibil asa ceva?! aia nu se pot numi oameni, aia sunt niste monstrii in adevaratul sens al cuvantului.
am semnat petitia. sper ca totul sa se rezolve. am sa pun anuntul si pe blogul meu personal.
totusi, ce le-au facut bietele animale?! oamenii aia ar trebui inchisi pe viata.

5 răspunsuri:
| ViseMaicăVise a răspuns:

Si eu am semnat petitia acum 3-4 saptamani si am vazut filmuletul. Da, sunt ingrozita si chiar imi pasa. crying

| metalheart a răspuns:

Scuze ca nu ma pot uita dar imi cam imaginez si e suficient...e ingrozitor cum omul se razbuna pe necuvantatoare asa

| Patrik a răspuns:

Nu pot sa ma uit la asa ceva! Astia nu's oameni!phbbbbt Sa'i bata Dumnezeu!

| AndreaBianca a răspuns:

Deci am plans 14 minute intruna nu am putut sa ma opresc din plans
Cum pot sa faca asa cvaaaaaaa
crying(((((crying(

| niki_8631 a răspuns:

Dar cu ce le-au gresit animalutele alea? daca ar fi fost ei in locul lor, nu cred ca le-ar fi placut.cum poate cineva sa faca asa ceva? acesti oameni sunt mai animale decat animalelecryingcata rautate...am doar 13 ani,dar inteleg perfect si nu cred ca exista o pedeapsa pentru acesti,, oameni'' daca se pot numi asacrying( fac parte dintr-un grup de cercetasi, iar noi apram animalele si protejam natura...asa ceva este inacceptabilhappy