| Diaaaana a întrebat:

Vreau sa devin voluntar in Brasov.Imi puteti cu cine sa iau legatura si cum? Multumesc

5 răspunsuri:
| ancutz16 a răspuns:

Buna Casandra si eu sunt din Brasov
Daca vrei poti deveni voluntara la Crucea Rosie *eu sunt voluntara de 3 ani_

te astept!happy

| Diaaaana explică (pentru ancutz16):

Imi poti da te rog mai multe detalii? Am 16 ani ma primeste?

| ancutz16 a răspuns:

Da chiar daca ai 16 ani poti fi voluntara.Nu este o limita de varsta.
Eu am 16 ani si sunt voluntara de la 13 ani.

| NiciUnNumeNuEraDisponibil a răspuns:

Eu nu iti dau link-uri la crucea rosie sua alte chestii de genu. simplu. poti merge la o bibliteca. treaba nu e grea. atmosfera e placuta