| Adoniaa a întrebat:

Vreau sa las comentarii si nu imi apar? imi puteti spune de ce?
fundita

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ele apar in timp (5-10 minute), nu imediat. Dureaza pana se actualizeaza datele. Si apropo, sper, ca ti-ai validat deja adresa de e-mail.

P. S. Bine ai venit printre noi!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Didu12, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

| Annitu a răspuns:

Unde>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la raspunsurile lasate aici pe site trebuie sa astepti cam 5-10 min ca sa le poti vedea. thinking

Asa mi se intampla si mie. big grin

| razvanz a răspuns:

Uita-te 10-15 minute dupa ce le-ai postat. Trebuie sa fie aprobate inainte de a aparea.

| Andreea3219 a răspuns:

Cum nu-ti apar. tocmai am vazut un comm al tau tongue