| Micuţa a întrebat:

Buna!;;) Scuzati de intrebare... de fapt nu e o intrebare :-) Uitati blogul meu... http://sandypiticuta.blogspot.com/. Cine se plictiseste o poate vizualiza, poate citi si poate lasa comentarii. Imi puteti spune parerile voastre sincere :-D. Este si o poveste de dragoste, neterminata. scrisa de mine. "Viata unui adolescent".:-) Nu vreau comentarii sau raspunsuri jignitoare :-*! Funda si vot pentru cei care imi lasa comentarii pe blog :-)

1 răspuns:
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Bloguri de genul tau sunt 10.000 pe TPU.
Este un blog banal, cu povesti plictisitoare.
Nu ti-am lasat comentariu pentru ca nu am la ce sa comentez.
De ce nu incerci sa faci ceva nou?
Sa scrii despre ceva interesant? despre ceva original.
Despre povesti de dragoste dintre niste copilasi carora li s-au urcat hormonii la cap sunt bloguri cate vrei.
Vezi, nu ai nici o persoana interesata de asa ceva, pentru ca toata lumea este plictisita de astfel de drame.
Ti-am spus adevarul.Nu avea rost sa iti scriu un com de genul:Extraordinar blog, tine-o tot asa, esti cea mai tare etc.
Ti-am spus adevarul pentru a te ajuta, nu pentru a te jigni.