| IubesteEa a întrebat:

1.Care e diferenta dintre a placea si a iubi? 2.Care sunt semnele dintre a placea si a iubit? 3.cum se comporta un baiat timid daca place o fata? sau daca o iubeste? 5.Si unu curajos? 6. Uneori aud ca baietii sunt timizi sa isi exprime sentimentele pe mine ma ignora total dar stiu ca ma iubeste findca imi da semne, ma priveste, 7.auziti? daca el a intrebat o fata de ce ea nu mai vorbeste cu mine se interesa? 8.si de ce? 9.si ce inseamna cand un baiat iti zice ca placi pe altu si vrea sa te faca sa ii tragi una? 10.de ce? asa mi-a facut si mie cand vroiam sa ii trag una se ferea si zambea, apoi cand am plecat restul prietenilor acasa eu am mai stat cu colega (i-am fraierit pe restul)11.si el era la bloc si se uita la mine de ce? va rog raspundeti la toate le luati pe rand 1, 2. dau funda la cel care a raspuns la toate.12.de ce ma ignora total? astazi cand am iesit afara se uita la mine imi zambea si se apropia de mine adica nu stiu eram pe leagan si se apropia 13.de ce?

1 răspuns:
| gutzafaranumar a răspuns:

Cum stiu daca au fost 2 diminesti sau?
fato! traiesteti viata nu mai cere sfaturi inutile pe net! nu or sa te ajute la nimic acum toti baieti se cred,, smecheri pe mes" si in realitate...