| CrisutzuxD a întrebat:

1, Care e lucrul pe care l-ai dorit intotdeauna sa il faci si inca nu l-ai facut? Ce te opreste?
2.Care e lucrul pe care il faci mai bine decat toti ceilalti pe care ii cunosti?
3.Care este lucrul pe care ai vrea cel mai mult sa il vezi schimbat la oameni?
4.Esti mai preocupat sa faci lucrurile cum trebuie sau lucrurile care trebuie?

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

1.Sa le cunosc personal pe Andreea Antonescu si pe Andreea Balan. Ma opreste faptul ca sunt prea mica si nu sunt destul de informata in ce zona s`ar putea afla.

2. Sportul :d atletismul mai exact whistling

3.Modul de gandire si comportamentul prin care cu sau fara voie ranesc multe sentimente

4.Sa fac lucrurile cum trebuie

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

1. O vacanta nemeritata in Norvegia.Nu e moneiwinking
2.Palavrageala.As putea vorbi ore in sir despre nimic.Mostenire de familiehee hee
3.Prostia.Inclusiv la mine.Sau in principal la minetongue
4.Total.Sunt perfectionista.La mine conteaza mai mult aranjarea paharelor decat continutul din ele.Tocmai de aia prima impresie e atat de importanta la mine.Nu decisiva dar importantahee hee

| Bacemi a răspuns:

1. Sa iubesc neconditionat. Nu am gasit fata potrivita.
2. Imi pasa. De obicei sunt sincer, sunt un bun ascultator si caut sa le dau un sfat cat mai bun celor care imi cer ajutorul
3. Sa nu mai fie ipocriti. Sa fie sinceri. Si sa nu mai fie rautaciosi. Acum fiecare e pentru el. Ar fi mai frumos daca ne-am ajuta.
4. Am prioritatile mele in viata insa din pacate acestea nu corespund cu felul in care lumea si nevoile se dezvolta. De multe ori sunt nevoit sa fac o lista cu prioritatile si nevoile. Si prioritatile mele nu prea corespund cu nevoile. Sunt destule probleme in acest sens. De obicei nu imi place sa ma implic in a face un lucru la care nu ma pricep. Si de multe ori ezit de asta si poate par lenes si superficial.

| OanaG a răspuns:

Vreau sa ma duc in Bora-Bora si sa uit de Saracia de Romania!

Stiu sa ma descurc, am ambitie!

Sa nu mai fie invidiosi si ipocriti!

Sa le fac cum trebuie sa fie ca la carte!

| shtephie a răspuns:

1.As vrea sa vizitez Parisul :X Nu am avut timp sa merg pana acum, dar in curand sper ca voi mergewinking
2. Stiu a asculta, a incuraja, a sprijini, a sfatui pe cei din jurul meu happy
3.Caracterul ( sa nu mai existe invidie, egoism, minciuna...)
4. Cum trebuiewinking

| ♥.Sagemix a răspuns:

1. Pai. mai mult curaj in a`mi exterioriza sentimentele. ma opreste faptul' ca am mai fost ranita in trecut. happy

2. Stiu sa ii ascult pe ceilalti.

3. tot ce tine de partea negativa a omului.

4. preocupata sa fac lucrurile care trebuie cum trebuie. laughing

| alone a răspuns:

1 sa-mi dau gaura-n limba nu pot ca mar certa ai mei
2 st buna la aiureala pot sa aiurez si sa visez cu ochi eschisii fara incetare
3 rautatea as vrea ca oameni sa fie mai buni
4 pai prefer sa fac c tr!

| yoannah a răspuns:

1. Sa plec timp de o săptămână singura prin țară. Ma împiedică părințiistraight face. (de-abia aștept sa fiu majoralove struck)
2. Cant big grin
3. Respectul.
4. Care trebuie. Si cum trebuie, dar degeaba faci un lucru cum trebuie dacă nu este folositor.

| Bi.Dam a răspuns:

1.Sa'l intalnesc pe Kim Nam Gil(Bi-dam). Ma opreste varsta si distanta pana in Coreea de Sud
2.Tot ce stiu, stiu si prietenii mei.Am invatat impreuna
3.Comportamentul
4.Cum trebuie