| CokoStar a întrebat:

1.Cati dintre voi sunteti emo? 2.Cati dintre voi ascultati tokio hotel?

Răspuns Câştigător
| THChristina89TH a răspuns:

Eu ador tokio hotel! este viata mea! nu sunt emo dar ador tokio hotel! am toate melodiile lor si in fiecare zi caut articole noi despre bill este viata mea fara ei nu as putea trai pe bune ii iubesc mult!
Imi place sa aud ca mai sunt si alti fani tokio hotel laughingbye bye!

9 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

1. Nu eu
2. Nici

| anonimaa a răspuns:

Eu asc TH si nu ma vad emo pentru asta laughing.
nu are nici o treaba poti fi perfect normal si sa asculti rise aganist da' la fel d ebine poti fi si emo.
gusturile in muzica nu se discuta si oricum, doar pentru ca uneori adopt un stil mai sobru nu inseamna ca sunt emo sau ca discriminez pe cineva. happy
bafta.

| CactusFlower a răspuns:

Cu părere de rău, eu NU. Dacă tie îţi plac, nu e nici o problemă. Nu e obligatoriu să-i asculţi pe cei care îţi zic cum îţi zic, că eşti emo şi nu ştiu cum... Dacă te bucură şi îţi face plăcere, fa-le.Numai bine! AZZ

| WickedBoy a răspuns:

Eu ascult tokyo hotel si nu sunt emo.Adica cred.thinking
Nu am incercat niciodata acte teribiliste pentru ca nu am avut un motiv serioshappy. Stai sa ma mai gandesc o secundalaughing

| KatherineSparks a răspuns:

Papusa... cateva chestii inainte de a-ti da raspunsul meu!
Ascult crunkcore, rock, punk, soul, metall, etc. Astia, gen eu, NU SUNTEM EMO! Ne numim 'Oameni care asculta muzica de calitate si nu muzica comerciala', sau, mai pe scurt, rockeri. Imi plac multe trupe, dar TH mi-s antipatici [no offence]. Am prieteni, cu gusturi in materie de muzica identice ca ale mele, care asculta aceasta formatie germana.
Acum, ca sa nu te las in ceata sa-ti explic ce este ala un emo! Emo este un tip de persoana, o persoana inchisa in sine care se distantiaza de oamenii care reprezinta o amenintare cu bucurie si restul. Oamenii aia au o problema, legata de psihicul lor. Pot avea diverse boli: schizofrenie, anxietate sau epilepsie. Ceea ce ar fi si mai grav in starea in care ei deja sufera de DEPRESIE! Au traume, nu se considera perfecti dar le e teama sa ii considere pe altii mai buni decat el. Emo nu este o gluma. Oamenii de genul asta sunt si de 40 de ani sau mai mult! Culoarea negru ii face diferiti, atrag atentia dar in acelasi timp le da oportunitatea de a arata cat de stapani sunt pe ei.
Raspunsurile mele:
1. Nu sunt emo.
2. Nu ascult TH.

| Anileda a răspuns:

Eu nu sunt emo, nu ascult nici Tokio Hotel.

| delia_9230 a răspuns:

1.nu sunt emo
2.ascult th

| niknip a răspuns:

Th avea o mel. care imi placea, nu sunt emotiva happy

| Zmady a răspuns:

Eu iubesc tokio hotel dar momentan nu's emo tongue