| denysaella a întrebat:

1)Ce credeti ca se va intampla in THE VAMPIRE DIARIES in sezonul 3?
2)Credeti ca vor fii multe momente pentru fanii delena sau pentru stelena?
3)Credeti ca Stefan se va schimba in rau fata de cei cunoscuti?

Răspuns Câştigător
| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Damon cu Elena vor pleca in cautarea lui Stefan si Elena peste un timp va fi pusa in fata unei dileme: cu cine vrea cu adevarat sa fie?, asa cred eu...
Cred ca vor fi multe momente pentru fanii Delena, Stefan va fi cu Klaus.
Da, cred ca se va schimba, Klaus il va schimba., acum cred ca se vor inversa rolurile, Demon va fi baiatul bun, iar Stefan il va juca pe cel rau.

2 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

1)O sa-si piarda fanii daca moare vreunul.Deci totul trebuie sa fie ok.
2)delena.Damon e mult prea hot sa nu fie asa.
3)Din cate am vazut, cam asa cred.

| alexandrabuga96 a răspuns:

1.Nu prea stiu
2.delena(din pacatecrying )
3. sper ca nucrying