| NicusorYo a întrebat:

1.Cum downloadez pe Nokia 1680 messengerul?

2.Aici este un host gratuit http://www.freewebhostingarea.com Spunemi si mie tot cum procedez sa imi fac si bag hostu pe radio, mersi. Funda
Sau dati-mi alt site cu host gratis, si ziceti unde dau.
Mersi, funda
;)

1 răspuns:
| alex_1493 a răspuns:

Incepand de la 0,9 €, bitrate 96kbps, plata luna de luna, autoDJ inclus in toate pachetele de Radio Hosting
Iti oferim panoul de control CentovaCast, prin intermediul caruia ai acces la interfata de administrare a radioului. Start, Stop, Restart sunt la un click distanta! DETALII:tibi.alex555@gmail.com.SI IN AFARA DE ASTA TE PUTEM AJUTA SATI FACI UN RADIO ADEVARAT