Pentru cei care v-ati uitat la "Bravo, ai stil!" in seara asta.Cum se numeste melodia aia care a fost pusa cand defila Otilia asta in gala din seara asta?
Cum imi fac cainele sa mi faca niste zgarieturi pe fata(care sa tina vreo 4 zile) astept pareri, funda :*
Pe cât se termina școala?
Cum vi s.ar parea sa vedeti pe strada un baiat in dres?
Mă simt singură ...am rămas fără prieteni... cum pot să-mi revin din starea asta? Help
Hei. Am nevoie repede de ajutor. Cred ca am racit jos, imi vine sa urinez intruna dar nu pot! Peste o ora trebuie sa ies in oras! Ce pot face sa-mi treaca aceasta senzatie cat mai repede!?
Ce trebuie sa faci pentru a ajunge medic?
Am un canal de YouTube numit Eliza D si ma chinui ore intregi sa editez, sa invat cum sa filmez, sa fac thumbnail- uri si multe alte chesti Importante, postez video- uri de gaming dar si vloguri...? (mai mult)
De ce nu mai ppt adauga in lista un prieten sters din greseala indiferent dupa ce ii bag codul nu mi-l mai arata in lista? Cod 6B584908 nume jucatori PaleSkull3
Hey..am facuto..am 16 ani si am facut cu prezervativ..cand am terminat m.a asigurat ca e intreg si l.a bagat sub apa apoi a bagat mana in el sa vad..nu a apucat sa se termine.e sigur ca nu sunt insarcinata...? (mai mult)
Buna TPU.Peste 2 saptamani am evaluarea nationala si sunt destul de speriat.Am emotii mari si nu cred ca o sa iasa bine.La mate ma descurc, dar la romana am probleme.De cand fac meditatii, nu reusesc...? (mai mult)
Cum e la banchetul de cls 8a? Băieții invita fetele la dans? :/ ma indoiesc cumplit La casa armatei a făcut cineva banchet? :/ Okay Mersi.
Saptamana asta incep inotul, cat pot slabi daca fac de acum pana la jumatatea lui Iulie(Deoarece plec la mare)am auzit ca inotul slabeste repede deoarece faci mult efort(si sa ti si regim)...am 15 ani...? (mai mult)
Cum se traduc cuvintele,,impunatoare" si,, intensa" in engleza?
Am si eu o întrebare. Locuiesc in Anglia si as vrea sa ma întorc in Romania pe perioada verii impreuna cu iubitul meu, cu wizz air. Menționez ca momentan am 17 ani si el are 19. Pot sa ...? (mai mult)
Niste subiecte de vorbit de preferabil cu o fata.
Voi ve credeti ar fi trebuit sa se repete meciul bayer - real? Stiu ca meciu e de ceva timp dar vreau sa stiu ce credeti voi Eu nu sunt nici fan bayer dar nici real Ar fi trecut real de...? (mai mult)
Daca te uiti pe pornhub se plateste ceva implus la factura?
Exista vreun remediu pentru cresterea a parului facial,sau din alta zona :piept, burta.Adica cresterea parului inainte de termenul sau initial ca sa ma exprim asa,Ati fi de mare ajutor,
Jocuri faine pentru Android sau pentru iios?
am o intrebare pentru voi..Sau mai exact vreau un sfat. De ce fetele din ziua de azi pun atât suflet pentru a fi populare? Pur și simplu sunt unele fete de genul, rădăcina lor e curată,...? (mai mult)
Salut tuturor am o intrebare ce parere aveti despre lentilele de contact incolore si cu dioptrii daca purtati lasa ti mi jos un mesaj va rog cum va simtiti cu ele eu port ochelarii si am minus 1 virgula...? (mai mult)
Ce parere aveti despre ford street ca?
Buna cine imi recomanda un film cu si despre magie dar care are o nota mare pe net
Cum sa nu-i mai vreau rau altuia?
Am nevoie urgent sa stiu ce pastile de tinere de minte si de sporirea concentrarii sunt bune pentru memorie, va rog mult ca dau bac- ul si da am inceput sa invat din februarie dar as avea nevoie...? (mai mult)
Salut.Este posibil sa platesti online cu skrill pe site- uri gen eMAG pcgarage etc? Daca nu exista vreo posibilitate sa scot banii din cont? Eu nu am cont bancar si nu ii pot transfera, am doar card de...? (mai mult)
Ce recomandari ati avea sa scap de emotii? Saptamanile ce urmeaza incepe BACul. Desi am invatat cam tot ce trebuie tot am emotii.
am o prietene care imi tot da tag in pozele ei, si nu-mi place, i-am spus sa nu-mi mai dea tag dar nu intelege, cum pot face sa nu mai imi dea tag? fara s-o scot de la prieteni, dau funda!
Buna tpu...stiti cumva cum se num acea melodie in care se repeta cuv acela şeghi sau cv de genu?
Buna,uleiul de ricin este bun și pentru barba, și cum se folosește.
Am 1.55 la 15 ani. Mie mi se pare puțin? Este? :)) Sunt fată, dacă are vreo relevanță(dar nu cred că are).
Am un Iphone 5 s și nu vrea să se deschidă adică îmi apare doar mărul vreo 2-3 secunde iar apoi se închide la loc, ce pot sa fac?
Am 16 ani, 1.60m inaltime si greutate 40kg. Este recomandat sa fac sala?
Imi poate spune cineva o crema sau o modalitate de epilat inghinal!?
TPU! sunt internata in spital in salon cu 2 fete de 12 ani. eu am 18 si pur si simplu nu am vazut copii mainesuferiti ca astea! rad de mine fara motiv, ma barfesc, spun minciuni despre mine!...? (mai mult)
Cum sa imi pun numele pe Facebook smecher sau cu porecla? (numele meu Rares )
Nu pot să-l uit. Ce să fac? Îl iubesc dar nu știu dacă el mă place măcar putin.
Sunt impreuna cu iubitul meu de 6 luni, iar pe 15 iunie este ziua lui de nastere. Eu am 16 ani si va face si el tot 16. Nu stiu ce cadou sa ii iau, ceva semnificativ dar totusi sa nu fie foarte...? (mai mult)
Hey,as vrea sa ma duc in vacanta de vara in Coreea de sud, voi ce parere aveti despre Coreea?
Am si eu o intrebare. Cum sa scap de porii dilatati de pe picioare dupa epilare? Mentionez ca aproape tot timpul se vad porii, dar mai accentuat dupa epilare. Fie ca ma fac cu lama sau cu aparatul...? (mai mult)
Întrebare pentru băietii. 1) Vi s- a întâmplat să vă placă (sau să vă îndrăgostiti) de o fată pe care o cunoasteti de mai mult timp. Adică până acum acea fată să nu vă fi stîrnit...? (mai mult)
Mă puteți ajuta va rog?
Stiti cumva vreun program de facut poze? Nu ma refer la Programe de editat poze.
Acum cateva zile m-am apucat de o noua carte si daca vreti, as vrea sa lasati o mica critica asupra ei. Link: https://www.wattpad.com/story/111387868-dest%C4%83inuirea
Stie cineva cum pot corecta lordoza? Nu prea imi place cum se vede. Am citit ca daca ai oasele mai slabe se corecteaza mai rapid, e adevarat? Fac orice numai sa scap de lordoza.
De ce sunt oamenii așa de rai? :(
Întâmpin probleme la o anumită disciplină, adică la chimie. La început, nu am învăţat- o cum trebuie, iar acum am niște goluri, lipsuri și aș vrea să astup ca să zic așa aceste...? (mai mult)
As avea nevoie de o informatie. Acum 4 zile am avut infectie urinala si mi s- a prescris urinal akut, mi- a trecut aceasta infectie insa am inceput sa am dureri la rinichiul drept. Ce credeti ca...? (mai mult)
Boxa portabila EP118WS Difuzor Bluetooth cu radio FM incorporat
16
Memorie USB Kingston DataTraveler 50, 64GB, USB 3.0
50
Casti Bluetooth Creative Sound Blaster Jam
VulpeaDinUmbra întreabă:
Sandu3 întreabă:
Ion_Marcel_ întreabă:
nbb8n întreabă:
O să- ți zic cum vad eu situația.Te înțeleg fiindcă și eu am fost asa si sunt, doar ca...cu tata(acum am 20 de ani și m- am distanțat de el și el...acum regreta dar degeaba, ma țin cât mai...... (mai mult)
Nici una, exista o directiva a EU impotriva "turismului pentru obtinerea permisului de conducere" cum- i zic ei. Pe scurt faci scoala si poti da de permis numai dupa ce esti inregistrat ca rezident...... (mai mult)
Încrederea se pierde cel mai ușor și se castiga cel mai greu. Părinții tăi au nevoie de timp. I- ai dezamagit. Trebuie să vadă că nu mai faci aceleași greșeli. Chiar daca uneori nu vrem sa acceptam,...... (mai mult)
Replici din desene animate
Noi iti spunem replica, iar tu trebuie doar sa iti amintesti in ce desen animat ai auzit-o. Cat de multe ai retinut?