| ElizaD a întrebat:

Am un canal de YouTube
numit Eliza D si ma chinui ore intregi sa editez,sa invat cum sa filmez, sa fac thumbnail-uri si multe alte chesti Importante, postez video-uri de gaming dar si vloguri si totusi nu imi mai cresc vizionarile si abonatii. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

La vlog, te sfatuiesc sa vorbesti mai tare, mai cu incredere in tine si sa iti cumperi o camera mai buna.
Si nu te astepta ca numarul de abonati sa-ti,, explodeze" peste noapte. Munceste, fa video-uri de calitate inalta si dupa sa o sa vina lumea la tine.