| ElizaD a întrebat:

Am un canal de YouTube
numit Eliza D si ma chinui ore intregi sa editez, sa invat cum sa filmez, sa fac thumbnail-uri si multe alte chesti Importante, postez video-uri de gaming dar si vloguri si totusi nu imi mai cresc vizionarile si abonatii. Ce e de facut?

11 răspunsuri:
| William a răspuns:

LOL, te-ai apucat de Youtube de cateva ore si deja vrei sa ai sute de mii de abonati? In primul rand, oamenii nu se aboneaza la fiecare canal care le iese in cale asa ca trebuie sa faci ceva sa iesi in evidenta. In al doilea rand, nu incepe descrierea canalului cu ceva negativ.

| ElizaD explică (pentru William):

Nu m-am apucat de cateva ore ci de cam un an si descrierea nu e negativa doar ca am un coleg care face video-uri in care arata cum mananca el o lamaie si caliatea videoului e scazuta si ieri avea 41 de abonati acum are 81 si eu am 43 de abonati de 2 luni

| ElizaD explică (pentru William):

Nu m-am apucat de Yt de cateva ore ci de un an si nu am o descriere negativa.Cea ce nu inteleg este de ce colegul meu care are niste video-uri in care arata cum mananca el o lamaie a avut ieri 41 de abonati si acum are 81 si eu de 2 luni nu am doar 43

| William a răspuns (pentru ElizaD):

Da-mi link catre canalul tau.

| William a răspuns:

Posteaza mai des (odata sau de doua ori pe saptamana) si regulat.

| Xdreaper21 a răspuns:

Eu in aprilie am facut un an si am 48 de abonati cere share subscrie
Oricum la gaiming foloseste obs serari gasesti oriunde si fmm editezi de ce?
Faci direct filmare si thumbnail hai ma nici 1k abonati nu ai si tu vrei thumbnail trebuie calitate
Daca vezi un tip de mancare care il iubesti si arata extraordinar de bine dar are un gust de tot rahatu il mananci?
Iti zic eu ca nu
Si ca sa stii am tras un ochi la tine pe canal si am observat ca nu vorbesti in gaming unde este vital sa vorbesti ca asa pot si alti sa pirateze jocu cu care face serie si gata nu se mai uita

| ElizaD explică (pentru Xdreaper21):

Ba vorbesc in video-uri doar in unul nu am vorbit

| ElizaD explică (pentru Xdreaper21):

Si editez vlogurile

| Xdreaper21 a răspuns (pentru ElizaD):

Ala cu uncharted probabil ca doar peste ala nu m-am uitat ca dupa m-am gandit ce oribilinitate poate face o fata intr-un joc si nu am mai incercat

| ElizaD explică (pentru Xdreaper21):

Ce,doar baietii se pot juca? Sa sti ca nu, sunt multe fete care se pot juca jocuri de genu'.Eu am terminat jocul doar ca am zis sa il si filmez