| belanelu123 a întrebat:

Hey,as vrea sa ma duc in vacanta de vara in Coreea de sud, voi ce parere aveti despre Coreea?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti dispus/a sa cheltui o asemenea suma pentru o vacanta tocmai acolo ce mai conteaza parerea noastra?

| OldSoul a răspuns:

Daca ai rabdare gasesti aici suficiente informatii utile despre Coreea, doar ca trebuie sa ai ceva rabdare:
https://www.youtube.com/channel/UCvZSJLg7pjLHzAyMMJvtnmw/videos

| BUMALL a răspuns:

Pare frumos în Coreea de Sud, dar şi cheltuielile pentru acea vacanţă sunt destul de mari. Dacă e ceva ce într-adevăr ai vrea să vizitezi, părerea noastră nu te-ar putea ajuta mai cu nimic.