| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

14 februarie.laughing. Nu stiu e prima data cand am o relatie pot sa spun cat de cat seiosasa.si cand vine vorba de Valentine's day.nu stiu ce sa-i ofer.nu stiu dati-mi niste idei :ce ati luat voi fetelor sau baietii ce ati primit de la fete de aceasta zi. ce cadouri se pot lua bine pe langa acele cadouri care se gasesc in magazine cu inimioare miki cu I love youlaughing. pe langa alea altcevabig grin! ceva ideiibig grincele mai bune merita

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei voastre http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| annna a răspuns:

Un maimutoi ceva

| pwp a răspuns:

Un ceas
un CD cu muzica
un parfum de firma
un lant de argint

sper ca te-am ajutat!
bye-bye