| KidDu` a întrebat:

90% din Fetele adolescente ar plange daca Justin Bieber ar fi in varfu unei cladiri gata sa sara. 10% si-ar lua un scaun, popcorn, o sticla de cola si ai striga " n'ai tupeu fraere!

Tu esti printre acel 10% happy?

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

In sfarsit o intrebare pe placul meuoh go on
Da, jos cu fitosul de Justin Bieber! \dancing
Si cand ma duc sa ma uit la el cum sare, o sa zic "Oh baby baby baby ohhhhhhh, te rog sari!winking" Si chiar o sa pun melodia lui "faimoasa" in timp ce zboara el:*

77 răspunsuri:
| ZuZuAleX a răspuns:

Da is printre cele 10%laughing

| Antonia90 a răspuns:

Ooooo da.
Ar fi un film pe placul meu.Prea multa agitatie cu Justin "Biberon" laughing si Hannah "Mortala" laughing. Ar trebui sa se ia amandoi de mana si sa sara impreuna laughing

| medex3 a răspuns:

In sfarsit o intrebaresmug

Si daca ar sari chic Mylei sau cum se scrie blushing [rusinea mea.] as fi in primul rand si as tipa in gura mare" valea cu idiotii de pe planeta asta "rolling on the floor

| love4u a răspuns:

Mi-e indiferent.

| Tasya05 a răspuns:

Nu, nu sunt printre cei 10%, sunt printre acele fane 90% fane! tongue! Il ubeskk pe Justin! :X

| RoxiutzaRux a răspuns:

Daa

| VisezInNonCulori a răspuns:

Nuu, sa nu sara love struck il adooooor :X

| Mary Marry a răspuns:

Da clar! sunt printre cele 10%! Nu pot sa il sufar! Dar dupa ce i-as zice ca nu are tuper ca e fraier, i-as zice ca macar acum sa faca ceva calumea si sa se arunce.Ca de muzica, voce si fite ne-a facut praf. E vai de staua lui! Sper sa fie adevarat si sa isi piarda vocea! Dar ce ma fac cu prietena mea cea mai buna, Octavia care este un fan inrait al acestui bebelus fitzos.Ca daca s-ar arunca sau nu ar mai avea voce eu v-a trebuii sa o consolez si sa ii dau umarul meu ca ea sa mi-l ude de plans.
Dar pe scurt, I hate you, Justin Bieber!

| KlaudyaAddha a răspuns:

Da, sunt printre cele 10%! :-& Justin Biberon este ...GROAZNIC! (asta ca sa n-o zic mai urat) Nu are nici 14 ani(SUNT EXCENTRICA) si se crede mare superstar... Cred ca as da o mega-petrecere daca s-ar arunca odata!

| ElyElyna a răspuns:

Daaaa, pot sa si strig de pe-acum!

| Liza0o0 a răspuns:

Nu inteleg ce are lumea cu Justin Piper¦pe ruladalaughingda, as fi 10%

| maraa_9303 a răspuns:

De fapt melodia ar trebui sa sune cam asa : "I'm just a baby baby "laughing

| Posesiv a răspuns:

Da, m-as uita cu placere.

| asdfghgiklgk a răspuns:

Niciodata nu o sa fie atata nebunie dupa JB cu a fost dupa MJ, NEVER EVER. Si daaa, as fi printre cei 10% laughing

| roxydiva a răspuns:

Nu
Sunt fana Justin Bieber.big grin

| Alessia_8139 a răspuns:

1)se scrie,, varful''
2)se scrie,, fraier''
Ce treba ai tu cu Justin Bieber? El e un tip cool si canta foarte bine! Sunteti ca gandacii care se uita de jos la un om care a ajuns sus si incearca sa arunce in el deoarece sunt invidiosi.

| Îți dăăă ariiiipi! a răspuns:

GO Justin jump! don't waste our time! jump! *poc*laughing

| Monik_4320 a răspuns:

In primul rand se scrie " fraiere". In al doilea rand nu sunt printre ei. Imi place. Nu am nimic cu el. Nu ar trebui sa judecati voi! El canta cu ce voce are si ce cantece are. Daca voua nu va place e problema voastra...asa ca Byewave

| Meeeeee a răspuns:

Iee sa se arunce si sa vad fanele inebunite (glumeam) da sincer nu ma deranjeaza daca se arunca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca daca s'ar arunca ar mai aparea alti fani, alta nebuneala ca la MJ. Deci il prefer anonim, si prefervsa nu aud de el nicaieri ca pana acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes! kill that stupid kid!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ce atâta zarvă pentru un simplu copil( 16 ani) care are bani, case și mașini? Are și el aere că umblă fetele după el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aduc galeria si mai si filmez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Eu sunt in potriva la asa ceva. Eu sunt o mare fana a lui Justin Biber si imi plac toate melodiile lui. Vreu sa vin in Romania as fi prima care imi iau bilet la concertul lui! Il ador foarte mult si chiar as plange daca i s-ar intampla ceva rau. X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai ziceti asa ca atunci cand va face concert in Romania nu o sa stiti cum sa faceti sa fiti primile asa ca taceti si poate as fii ca m-a dezamagit rau dar cine stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zboara puiule zboaraaaa Justin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iubim pe jastin bieber e frumos adorabil si foarte generos e cuminte sa vii in ploiesti stiu totul despre tine te si dragut eu izabella si verisoara mea daria ii spunem succes la concerte si sper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iubim pe jastin bieber e frumos adorabil si foarte generos e cuminte sa vii in ploiesti stiu totul despre tine te si dragut eu izabella si verisoara mea daria ii spunem succes la concerte si sper