| Lavinutza_2897 a întrebat:

99.9% din copiii adolescenti ar plange daca Nicolae Guta, Salam sau Vijelie ar fi in varful unei cladiri gata sa sara! Esti dintre acei 0.1% care ar lua un scaun, popcorn, o sticla de cola si ai striga : "N-ai tupeu!"?[Eu as zice ceva gen " Hai ma. sari odataa...pana nu adorm)"

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Nu, eu nu fac astfel.
Eu îmi iau Cola, semințele... nu stau pe scaun, stau în fața clădirii ăleia, pe bordură; și n-aș zice nimic. la film nu se vorbește. tongue

9 răspunsuri:
| AudImagini a răspuns:

Haai... faza asta a fost refăcută de 'nşpe mii de ori cu giastin bibăr... las'o moartă

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Gata gata gata cu astea ca sunteti emo aia 0.1% nu e vina noastra ca gutan ne da bere

| Enigmă a răspuns:

Hai pa.

| Paranaense a răspuns:

E veche deja asta! Trezitiva in *** la realitate toate massurile primite pe mess le postati pe TPU!

| crytical a răspuns:

Massu asta eu l.am facut si l.am facut acu vreo 3 ani... deci in concluzie :veeeechi... Funda? big grin

| jolidon a răspuns:

Cati ani ailaughing)?

| alyzapa a răspuns:

Ne...eu is o exceptie, m-as urca pe bloc langa el si l-as impinge ca nu cred ca are tupeu sa saralaughing

| ioana_5308 a răspuns:

Cred ca eu as lua popcorn si as striga SARITI SARITI mie nu imi plac manelele

| lulu_2719 a răspuns:

Mhhthinking interesanta asta...hee hee eu sincer nu mias lua de mancare, sa nu mi se faca rau cand i sor clatina suncile aluia pe cladire...as sta undeva si as privi cu admiratie maiestuosul salt al balenei maneliste day dreaming ar fi cel mai frum lucru vazut in viata mea laughing