| KidDu` a întrebat:

90% din Fetele adolescente ar plange daca Justin Bieber ar fi in varfu unei cladiri gata sa sara. 10% si-ar lua un scaun, popcorn, o sticla de cola si ai striga " n'ai tupeu fraere!

Tu esti printre acel 10% happy?

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

In sfarsit o intrebare pe placul meuoh go on
Da, jos cu fitosul de Justin Bieber! \dancing
Si cand ma duc sa ma uit la el cum sare, o sa zic "Oh baby baby baby ohhhhhhh, te rog sari!winking" Si chiar o sa pun melodia lui "faimoasa" in timp ce zboara el:*

77 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) nu sunt de nicio parte.am citit rasp date si unele dintre ele mi se par puerile, iar intrebarea este de'a dreptul stupida! cati ani aveti? 2? ce conteaza ce simti? si daca esti fana Justin Bieber, asta inseamna ca esti ciudata, sau diferita de cele 10%? chiar nu va inteleg. 2)cand mai puneti intrebari d'astea stupide, macar aveti grija la ortografie (daca stiti ce'i aia). si nu ma refer la liniute, ci la cuvinte.fiti smeq, nu prosti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu-s ce sa zic imni place justin bieber si nu as vrea sa i se intample ceva sad cred ca as fi printre cele 90% de ce sa strau pe un scaun cu o cutei de popcorn si o sticla de suc si sa privesc cum se arunca nuuuuuuu in nici un caz. il astept sa vina in craiova daca va veni si o sa maduc cu siguranta la concertul lui. nu mai judecati oameni daca nu stiti nimic de ei. el ara o voce foarte frumoasa si cu ea are mare succes. Voi sunteti doar invidiosi pe el. Deci aveti grija ce vb despre el daca nu stiti nimicok.nu mai jigniti pe cineva mai ales pe el. Justin nieber este dragut destept cuminte politicos etc stiu multe despre el deci nu mai vb asa.pa :*)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuu normal ca nu. Eu sunt printre cele 90% si nu am altceva de spos de cat"I love justin bieber"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti proaste toate daca ar face asta eu mas urca dupa el pe cladire si las trage de mana si i-as spune in engleza sa nu se arunce.si nu sunt printre cele zece si vezi ca ai socotit prost 85 % iar spune sa nu se arunce 10% ar face cum ai zis tu iar celelalte 5% sar duce la el sai spuna ca sunt innebunite dupa el dar eu nu sunt innebunita dupa el eu sunt printre cele 85 dar sunt mai cu capul pe umeri decat voi no talking si cred ca si voua va place de el nu va mai ati pe indiferentele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt cfana Juss...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi printre cele 10%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca sunt printre cele 10%.
Este un fals biberonu si hannah mosrta vorba lui lavina!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt printre cele 90/si am numai 9 ani.imi place justin bieber e cel mai tare dar voi fetele cam exagerati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU doamne fereste! il iubesc pe Justin Bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ba sunteti niste idioti si gelosi pe frumusetea lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba sunteti niste idioti si gelosi pe frumusetea lu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nai dc il urati pe justin bieber?

| lillix a răspuns:

Oh daaaa :X... toata ziua la scoala aud numai de asta aud. pana si la mall ii aud melodia rolling eyes, numai freza de capu' lui

| Denysutza27 a răspuns:

In primul rand e un baiat tare si imi place foarte mult de el. Eu cred ca sunteti invidioase ca nu aveti voce lui. Ce miar place sa va faceti vedete si sa va scuipe fani in ochi

| corinik a răspuns:

Mie imi place de JB, dar nu sunt obsedata si eu as fi printe cele 100% de fete care nu prea le intereseaza

| AJ a răspuns:

Daaaaahee hee