anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

.
.


.
.
.
.
.
.

.
.
.

.
.
.
.
.


.
.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai sters intrebarea

| SkyPilot a răspuns:

Poate ca e timid. Nu indrazneste sa intre in vorba cu tine.

| Plato a răspuns:

Se joaca cu tine, iar din pacate ai cedat foarte usor. Poate suna dur, dar acum se va lauda prietenilor cu cat de usor a cucerit-o pe proasta aia. Nu te jignesc, asa zice el prietenilor. Plus ca te pune in pozitia de e fugi tu dupa el, el ignorandu-te, injosindu-te. Cu siguranta esti o copila, dar ai putea sa nu fi chiar asa naiba. Sugestia mea, pe care ar fi bine s-o urmezi, fiind de la cineva mai trecut prin viata, este sa-l ignori complet, sa n-ai nicio treaba cu el. Te-ai pus intr-o pozitie proasta dar poate mai poti iesi, arata mai fata ca pui pret pe tine, nu te topi dupa orice ratat iti face cu ochiul. Sunteti incredibile, fetitelor.

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Dci de asta imi da doar mie like-uri pe insta? Si de asta mai demult a zis pe un grup cand cineva i-a spus daca ar face s*x cu o fata, el i-a spus că nu ar face astfel de fărădelegi? E băiat cuminte... si uneori cred ca e timid.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Fata mea, fa ce vrei, eu ti-am dat un sfat. Daca nu ma asculti o sa ajungi rau, cu siguranta. Dar, bineinteles, tu poti sa faci cum consideri.

| ngllllll a răspuns:

Se joaca. Nu isi da seama de importanta gesturilor pe care le face. Ia in gluma totul.