| heelpme a întrebat:

A aparut a treia parte din 3 metrii deasupra cerului?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Presupun ca te referi la film, nu la roman.Raspunsul este NU!

Prin cele doua romane ale sale(Tres metros sobre el cielo si Tengo ganas de ti), autorul cartilor a vrut sa transmita un mesaj important si anume, cand viata iti ofera o a doua sansa in dragoste profita de ea si nu te mai uita inapoi.
Daca regizorul filmelor va dori sa continue cu o a treia parte si sa ii aduca impreuna pe Hugo si pe Babi va devia de la ceea ce a vrut sa transmita autorul celor doua carti.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Cred nu sau poate apare la anul.