| SummerxD a întrebat:

Am urmarit "Trei metrii deasupra cerului". Am vazut prima si a 2 parte. Stiti cand apare si a 3 parte, sau daca a aparut, sau daca mai apare. Va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Inca n-a aparut.Dar cred ca va aparea, si va fi facut dupa carte.(parca se numea Por tu amor.)Desi stiam ca filmul trebuia sa se numeasca "Lo siento pero tu eres mi verdadero amor" ^^

4 răspunsuri:
| ElenaDanielaE a răspuns:

Eu am auzit ca o sa apara la sfarsitul anului! confused

| Tanase_Diana_1982 a răspuns:

Da cred ca a aparaut.Si eu ma uit.Dar nu cred ca ar avea subitraree.

| Crazydyana a răspuns:

Stiu ca raspund cu o alta intrebare, dar totusi, chiar a aparut si a treia parte? happy

| Phercine a răspuns:

Da, am auzit ca a aparut. Nu cred ca are subtitraree happy