| Michelle_5585 a întrebat:

A aparut melodia Camuflaj - Totul Pe Dos?

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
http://www.youtube.com/watch?v=6z7bKJUNLMM
O seară frumoasă!

pa, pa.

| HopeAndDream a răspuns:

A aparut doar putin din ea vreo 26 de secunde am incercat sa o downloadez dar...tot asa. posibil sa apara mai tarziu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu o caut în disperare dar găsesc numai Teaser-ul. Un băiat mi-a dat melodia o avea dar nu a mers ceva probabil că la mine avea 4 secunde. Începe cu : Te ador şi nu mai ştiu ce. Dacă găsesc ceva te anunţ :*

| BlackSkyz a răspuns:

Cica o sa apara la momentul potrivit, spune cand nu ne mai tot amara atat,

| Camuflaj a răspuns:

Buna!
Nu, nu a aparut. Camuflaj zice : " Totu-i pe dos va iesi la momentul potrivit! Toate la timpul lor! OneLove "

| Mouse_9946 a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/9246313676.88
o poti lua de aici.vezi ca pana apare fereastra cu download mai intra o pagina sau 2.