| Antrax a întrebat:

A aparut o noua moda si nu stiu eu? Vad din ce in ce mai multi oameni stergand geamurile cu chilotii mie mi se pare de prost gust. Voua?

Răspuns Câştigător
| JustMeFlory a răspuns:

Aolooo! Nasol moment! Daca ar fi sa-mi sterg si eu geamurile cu chiloteii, mi-ar trebui cam 10 perechilaughing)
Fac risipa aiurea!
Iti dai seama? Eu sa-mi sterg geamurile, si sa treaca unul sa ma vada ca sterg cu chiloteii mei cu danteluta de toate nuantelerolling on the floor)

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da?! Nu se poate...stai ca ma apuc si eu sa sterg geamullaughing

| Antrax explică:

@gaby da am vazut daca vreau eu sa spal geamurile cu chiloti miar trebui aia a lu buni in care incap 3-4 persoanelaughing

| demonangel37 a răspuns:

Wow ce noutate rolling on the floor ehh poate nu a avut carpa cu care sa stearga trebuie sa intelegi rolling on the floor mai bine spus s aintelegemrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| gabitza05 a răspuns:

laughing... tu chiar ai vazut asa ceva? Ahh stai ca suntem in romania. tara tuturor posibilitatilorhee hee

| dyav0litza a răspuns:

Ai dreptatelaughingrolling on the floor ori nu au carpa ori au prea multi chiloti si nau la cei folosilaughing

| faranume a răspuns:

rolling on the floor
doamene. ce prostiestraight face

ehh cine stieoh go on

poate chair e o moda noua...

grabiti-va sa faceti la felwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na ce vrei si tu acum daca au prea multi chiloti rupti sa ii arunce...au costat o avere cum sa ii arunce... ce tu ii arunci? vaai dar nu stii ca sunt buni de spalat geamuri...ai ramas cu stirile in urma dragalaughing
Bine ca nu ii folosesc pe post de prosop de bucatarie sau mai stiu eu ce laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda e de prost gust sa stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai atata tp cand nu se fol ca prosoape de bucatarie sa zicem mersi ca traim in romania nu stii niciodata ce urmeaza...maine poimaine vom vedea oameni care fol sutiene pe post de sperietoare de ciori(adica daca ne referim doar la cel al femeii de servici cu masurile150-100-150), dek...