| unconnected a întrebat:

A aparut seria 5 din Merlin online?puppy dog eyes..Sau macar primul episod? Eu nu il gasesc nicaieri.Ma puteti ajuta?happy

Răspuns Câştigător
| Cosmin1I a răspuns:

Seria da a aparut de azi dar nu la noi. Poti maine sa il descarci de pe internet
sau sa astepti putin mai mult sa apara undeva online

| unconnected explică (pentru Cosmin1I):

Unde il pot descarca?

| Cosmin1I a răspuns (pentru unconnected):

se pare nu mi se permite sa scriu aici File*ist

| unconnected explică (pentru Cosmin1I):

Dar nu am contpuppy dog eyes imi trimiti invitatie?

| Cosmin1I a răspuns (pentru unconnected):

Sigur.dar imi trebuie email-ul tau sau pe ce email vrei tu sa iti faci cont.

| unconnected explică (pentru Cosmin1I):

Ok happy iti trimit un mesaj cu email-ul.Multumesc multhappy

| unconnected explică (pentru Cosmin1I):

Nu stii de unde pot descarca toata seria 5? Nu gasesc doar primul episod( Arthur's Bane) :O3

| Cosmin1I a răspuns (pentru unconnected):

Toata seria nu a aparut inca.Au aparut doar 2 episoade din sezonul 5, iar in fiecare saptamana apare cate un nou episod

| Cosmin1I a răspuns (pentru unconnected):

Rectificbig grinoar un episod a aparut ..maine apare urmatorul

| unconnected explică (pentru Cosmin1I):

Offsad nu mai pot astepta pana in 29 decembrie

| Cosmin1I a răspuns (pentru unconnected):

29 Decembrie? Ce vrei sa zici?