| anonim_4396 a întrebat:

A aparut tangled ever after ? Si unde il pot vedea dati-mi un link daca a aparut si va dau funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Încă nu a apărut online, dar nu va dura mult până va apărea.

Eventual poţi să îl descarci de aici:

http://www.watchmoviesplanet.com/......2012/4096/

| realix a răspuns:

Auzi e tare greu sa gasesti si eu abia astept sa apare ceiae ce misepare ciudat este ca Tinker Bell Secret of the Wings 2012 a aparut deaja inca de mult si pe asta il asteptam sa apara dar dublat nu subtitrat dar a aparut ori cum si desenele asta nu a aparut nici intr-un fell nici dublat nici subtitrat asta misepare ciudat amndoua au acelasi anadar unu a aprut inca din anul trecut esr desenele pe care il cauti tu nu a aprut nici pe failist sa-l descarci daca il gaseti anutama si pe mine mersi