| revelionn a întrebat:

A dat cineva comanda de artificii sau petarde de pe Okazii si a luat teapa?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, depinde de om, utilizator. Se mai iau şi ţepe un prieten de al meu a primit nişte cutii de petarde umplute cu rigips şi cum suntem noi naivi nici nu ne uităm ce cumpărăm a pierdut 300 de lei. Nu înţeleg revelionul nu se poate face fără petarde aşa sunt uni piromani.
O zi frumoasă!

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

E foarte greu sa iti iei teapa in conditiile in care tu platesti in momentul in care iti vine coletul acasa sau in momentul in care ridici coletul de la posta.Tu ca si cumparator ai tot dreptul sa verifici pachetul inainte de a plati, drept pentru care poti sa ramai cu buza umflata doar daca nu verifici pachetul, dintr-un motiv sau altul.

| revelionn explică:

Multumesc! Am dat comanda si nu am luat teapa! LA multi ani! 2013

| jklrp a răspuns:

Dap am dat, si eu credeam ca voi lua teapa dar nu am luat, era cineva pus din abrud dar era din gorj.