| NoxuuDoeiian a întrebat:

Salut, am dat o comanda de petarde si artificii de pe internet si imi trimite prin curier cu verificare.
Intrebarea mea este cand deschid coletul sa verific si cel de la curier vede ca sunt petarde si artificii ce ar putea sa faca, îi pasa sau?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IIIshaneIII a răspuns:

Daca iti trimite prin cargus nu e nici o problema, dar daca primesti prin fan courier vei avea probleme, sunt mult mai severi

| NoxuuDoeiian explică (pentru IIIshaneIII):

E prin fan courier

| ovidiu123432 a răspuns:

Nu cred ca au nicio treaba, ei doar isi fac munca dar pentru niste artificii nu cred ca vei avea probleme.

| andrada2222 a răspuns:

Nu cred ca ii intereseaza atata timp cat isi primesc banii doar
nu sunt politisti