| Deutzy a întrebat:

A folosit careva benzile de albire a dintilor Crest 3D Whitestrips?

6 răspunsuri:
| Katherineeeeeeee a răspuns:

Buna happy eu as zice sa nu le folosesti pentru ca i-am zis si eu mamei mele sa imi aduca din Italia si a zis ca acolo nu mai apare pentru ca dupa 2-3 folosiri incep sa iti cada dintii...
asa ca si eu am renuntat la ideea asta
dar in schimb daca vrei dintii albi, poti folosi zeama de lamie, sau bicarbonat[dar nu in exces] sau este o pasta de dinti foarte buna... se gaseste la magazinele mari, este un tub mic, este foarte bun happy

| Deutzy explică (pentru Katherineeeeeeee):

Si cum se numeste pasta de dinti?

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Sus scrie: SMILE
si mai jos cu albastru : pearl drops

| christina94 a răspuns:

Eu le-am folosit ( le folosesc ). sunt fff BUNE. Eu de la prima aplicare am vazut efectul happy. Azi am aplicat a 4a banda. si rezultatul e wow love struck.

| Deutzy explică (pentru christina94):

Dar pe care dintre ele le folosesti? ca sunt mai multe tipuri