| Xonia a întrebat:

A folosit careva ulei de ricin pentru gene? A functionat?

7 răspunsuri:
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Sa nu va dati pe sprancenelaughing ca o sa aveti padure apoilaughing

da e bun pentru parul din cap, gene si unghii :*

| DenisaMetal a răspuns:

Da este buna nu ai grija sa iti pui in cantita foarte mici

| A.be.ce a răspuns:

Am o colega care a folosit si a fost multumita de rezultat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat eu pentru unghii, si eu zic ca e merge. Incearca-l cu incredere, rau nu cred ca are ce sa faca(atata timp cat nu iti dai si in ochi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am incercat eu.Am folosit vreo saptamana si am observat ca erau putin mai mari(cand le-am dat cu rimel). Merita sa incerci, dar ai grija sa nu-ti dai in ochi. Aplica-l cu o periuta de rimel curata, dar ai grija ca periuta sa nu fie incarcata.

| ily_5737 a răspuns:

Uleiul de ricin este intr-adevar bun, eu am auzit pe cineva care a folosit pentru sprancene si mi-a spus ca e bun...acum banuiesc ca si pentru gene e bun.