| YLLL a întrebat:

A folosit cineva ulei de ricin pe gene? Am auzit ca il pot aplica cu o periuta curata de la rimel, dar cat trebuie tinut pe gene?

5 răspunsuri:
| KimBianca a răspuns:

Eu am folosit. La mine a functionat. Puneam seara, insa foloseam un betigas pentru urechi, pentru ca imi era mai usor sa aplic la radacini, si ma culcam, dimineata ma spalam si seara o luam de la capat.

| Doηηa a răspuns:

Eu folosesc în fiecare seară și trebuie ținut pe gene până dimineță, așa fac eu(am auzit că iși face mai bine efectul noaptea).

| Villy0po a răspuns:

Folosea sora mea intr-o perioada...il punea seara (nu se mai stergea sau ceva apoi) si imh...a dat rezultate, dar nu ceva extraordinar.

| LolaLollita a răspuns:

Eu folosesc ulei de ricin ca masca pentru par, cu vreo 30 minute inainte sa fac baie. Atunci imi dau si pe gene cu degetele, ca-mi ramane unei pe maini dupaceimi masez parul. Si il tin cat imi tin si masca pe parhappy

| FastAndFurious a răspuns:

Tu poti sa speri, dar e un mit.
S-a dat si sora-mea si degeaba.