| CodrinValentin a întrebat:

A fost aseara un film pe ProTV cu unu care a mers undeva si a zis ca va trebui sa zica mereu la orice intrebare DA. PLSS care stie?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://programtv.ele.ro/Romanesti/PRO-TV/Yes-Man_--e22806415.html
Sarbatori Pascale fericite/cu multa sanatate langa cei dragi:)

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Este vorba de.

Yes Man - Un cuvânt poate schimba totul

| Iubibilăă a răspuns:

Yes Man - Un cuvant poate schimba totul.
O zi placuta.

| R0MW4LD a răspuns:

Http://www.port.ro/pls/w/tv.channel?i_date=2013-05-01&i_ch=10007&i_xday=5
Ai grila PRO TV incepand cu data de 1 Mai. Cu siguranta numele filmului daca te ghidezi dupa data si ora de difuzare!

| Chiosa_Vlada_1997 a răspuns:

YES Man!