| dragutza a întrebat:

A fost azi un film pe disney channel si nu stiu nu se numea! erai 3 copii iar familia se ocupa impreuna de motocicleta baiatul mai mare trebuia sa participe la un concurs de motocross dar s-a accidentat iar sora lui s-a tuns si s-a dat drept el iar la sfarsit a castigat stiti cum se numeste?

14 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Motocrossed

| betti a răspuns:

Stiu la ce film te referi, l-am vazut si eu atunci cind l-au dat, dar nu mai tin minte titlul!

| Mayaaa11 a răspuns:

In romana se cheama aventuri la motocros

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aventuri in motocross

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aventura ca motocrossed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motocrosed si fi mai atenta cum se numesc si nu mai pune intrebari stupide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti chiar tare in special se numeste motocrosed si la incept iti sc cum se numeste da nu te-ai uitat asa-i si mai si pui intrebari stupide azi ama vazut aaaa ooooooo! esti si toate celelalte!wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motocrossed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motocrossed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este aventuri la motocross

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ro--> aventuri la motocros
en-->motocross adventure

| cosmin9915 a răspuns:

Aventuri la motocross sau in engleza motocrossed

| sinziana_5123 a răspuns:

Nu dar l-am vazut