| Khizarix12 a întrebat:

Ba era un film sau ceva pe Disney channel in care au descoperit ca sunt frate și sora dar ei erau împreuna

2 răspunsuri:
| Beyou799 a răspuns:

Poate ai gresit postul de televiziune, cum ar putea Disney sa difuzeze asa ceva, sau sa promoveze? Sa nu uitam ca de asemenea nu au difuzat un episod din Bafta Charlie din pricina faptului ca era vorba de un copil care avea doua mame in loc de o mama si un tata! Dar in orice caz poti sa accesezi pe google "filme disney channel" si sa verifici toate rezultatele!

| stefyepetpu a răspuns:

Eu am vazut o poveste de genu la lectii de viata pe Youtube.Dar nu mai stiu care e episodul, l.am vazut acum un an.