| hotnogui a întrebat:

A fost mai demult un episod de la emisiunea lui Maruta cu Ioana Tufar ca invitata emisiunii si ea nu prea se ocupa de igiena corporala si Maruta a zis: Ia hai sa-ti vedem chilotii si ia ridicat fusta si erau plini de **** si imi pare ca a lasat-o in fundul gol si a facut-o de tot rasul si acum nu gasesc videoclipul pe internet ma gandeam poate ma puteti ajuta

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred asa ceva, n o fi maruta cel mai cu bun simț om din românia dar ma indoiesc ca s-ar injosi in asa hal

suntserios
| suntserios a răspuns:

Wow, in ce hal a ajuns televiziunea din Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma indoiesc sa fi facut maruta asta, sa ridice fusta lu umflata aia, live la tv. happy cred ca ai bagat de la tine.

| hotnogui explică (pentru anonim_4396):

Regret ca nu am gasit video cu faza asta dar eu imi amintesc chestia asta cand eram mai mic ca a fost data si la Cronica Carcotasilor tin minte ca imi zicea mama ia uite ma ce o face de ras pe aia si isi facea si cruce