| allnamesweretaken a întrebat:

A fost o intrebare pe TPU gen:exista o melodie care se zice ca te face sa te sinucizi...stiti cumva care este?

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

La bula la poarta, hei
e o mata moarta, hei
sigur te sinucizi pe asta. cel putin iti tai venele.

| Daiana_1737 a răspuns:

Nici daca as sti-o nu ti-as spune-o nu vreau sa mori nu vreau sa moara nimeni...
Oups tu ai intrebat care e melodia sau care e intrebarea postata despre acest subiect laughing?

| Daiana_1737 a răspuns:

Am ascultat melodia spusa de babyblue si n-am nimic \:d/ sper sa nu ma apuce de aculaughing

| zumk1 a răspuns:

Pai originala e gloomy Sunday dar e foarte greu sa gasesti partea de piesa originala neatinsa
Eu stiu o singura piesa care are partea vocala originala:)

Ai grija piesa te poate baaga intr. o depresie puternica:)

http://www.youtube.com/watch?v=3QAqJAfBjN8