| cristianorudi7 a întrebat:

A fost o mel azi la kiss fm la 12:25 --- e o melodie cunoscuta cantata de 1 sau mai multi baieti si refren suna km asa: love youuu, love youuu si zice love you de ktv ori.stiti kmva cum se numeste mel?
fundyxxx

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu stiu!

| cristianorudi7 explică:

Daca am zis ca interpreteaza unu sau mai multi baieti, km pla mea sa fie si o fata ba sa imi bag ceva...

| AxxyAlexandra a răspuns:

Dj Sava & Raluk si Connect-R-Love you:)

http://www.youtube.com/watch?v=RZGTsNY0PlY
Asta?;;)

| alexutza697595 a răspuns:

Daca ma inrebai pe mine iti ziceam din prima, sti ca ma pricep la melodii laughing)...Este cea de joswinking