| Roxxette a întrebat:

A fost vreodata Lady Gaga imbracata normal?laughing)

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Buna happy!
Lady Gaga se imbraca in acele costume pe Scena si la Sedinte Foto! In rest ea duce o viata normala imbracata normal pe strada!
Dar putin timp mai poarta haine normalewinking!
Cu mult timp in urma inainte de a fii celebra ea era Bruneta si ducea o viata normala imbracata normal in fiecare minut al zilei!
Sper ca te-am ajutat!
Numai Bine love struck!
Funda puppy dog eyes?

3 răspunsuri:
| Francesca17 a răspuns:

Buna happy!
Lady Gaga se imbraca in acele costume pe Scena si la Sedinte Foto! In rest ea duce o viata normala imbracata normal pe strada!
Dar putin timp mai poarta haine normalewinking!
Cu mult timp in urma inainte de a fii celebra ea era Bruneta si ducea o viata normala imbracata normal in fiecare minut al zilei!
Sper ca te-am ajutat!
Numai Bine love struck!
Funda kiss!?

| AlexiaD a răspuns:

Da,inainte sa devina celebra.
Chiar ma gandeam acum cateva ore cand citeam un articol despre ea ca cel mai tare m-ar surprinde daca ar aparea imbracata si coafata normal.
Dar oricum, ai observat ca in videoclipul melodiei Just Dance nu era imbracata excentric?

| Anonim85 a răspuns:

Da.A fost.