| hope2destiny a întrebat:

A fost ziua unei vechi prietene si am uitat s`o felicit...nu prea mai tinem legatura, vorbim destul de rar. dar ea nu a uitat de ziua mea. insa eu... crying imi pare ff rau, ma simt asa nasol. nici nu stiu ce sa fac, s`o felicit acum? nu vreau s`o supar. ziua ei a fost pe 31 aprilie; stiu ca a fost demult tare, dar am uitatttttt pur si simpluuu crying((((( sa`mi fie rusine; imi pare asa rau. putin ajutor, va rog :-s

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cred ca niciodata nu e prea tarziu sa dai dovada de omenie. Ai putea sa o suni si sa o intrebi ce mai face. Si apoi sa ii spui ce ne spui si noua. Ca ti-e rusine ca ai fost aiurita si ai uitat complet de ziua ei. Dar ca ii urezi toate cele bune si speri sa te inteleaga. Cu siguranta e o varianta mai buna sa o suni acum, cu intarziere decat sa nu o mai suni deloc.