| costy97 a întrebat:

A mai facut cineva cumparaturi pe EBAY.COM? ma poate ajuta? Adic sa cumpare ceva de 4 dolari din germania pentru mine si eu ii restitui banii plus ceva BONUS acolo? NU am cont si nici card.

2 răspunsuri:
| UfA a răspuns:

Buna! Sora mea cinta la vioara si cu ajutorul unei doamne am cumparat o vioara calitativa la un pret avantajos! Poti sa intrebi pe cineva care a mai cumparat cum sa cumperi, caci eu tot cu ajutorul unei doamne am cumparat! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai dori sa iti cumperi?