| DaniDaniel877 a întrebat:

Hey,mă poate ajuta și pe mine cineva? Recent,mi-am făcut card la BRD pentru bursa, dar nu știu cum să îmi creez cont on line pentru a vedea când îmi intră banii ps(am 16 ani) dau funda

Răspuns Câştigător
| Adrianadiafg a răspuns:

Descarci aplicația YouBRD de pe Magazin Play si urmezi pașii din aplicație.

| DaniDaniel877 explică (pentru Adrianadiafg):

Ms mult, dar daca am pierdut acel pin cum îl pot recupera?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tu îți creezi contul. Contul de banking se creează direct de către funcționarul băncii. Mergi la banca emitentă și soliciți asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du te la banca si spune sa ti reinstaleze, asa fac eu mereu ca sa nu ma chinui singur. Si plus ce bursa faci tu la brd? İti da stocks din ro sau si din alte tari?

| MattteoAbz1111 a răspuns:

Salut, trebuie sa sune un părinte la banca ca sa-ți activeze serviciul mobile Banking sau sa meargă la banca sa ți activeze serviciul.
Dacă va merge la banca îți recomand sa nu fi in preajma deoarece e posibil ca doamna/domnul de acolo sa nu-ți activeze serviciul, mai bine ii dai telefonul părintelui care va merge acolo. Și eu am cont la CEC Bank si nu m-au lăsat sa-l activez pe telefonul meu pe motiv ca n-am 18 ani, dar din fericire l-am activat pe telefonul lui tata. happy