| anonim_4396 a întrebat:

A murit ADRIAN PAUNESCU :(

http://misscanabiss.ro/un-ultim-omagiu-adus-lui-adrian-p aunescu/

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mare Om a fost! Sa se odihneasca in pace!

| Nicoleta a răspuns:

Din pacate da.Romania a mai pierdut o valoare.

| Landied a răspuns:

Dumnezeu sa il ierte. Un mare om.Saptamana viitoare am pentru ora de romana am o poezie scrisa de el pe care trebuie sa o comentez in fata clasei, si speram sa nu moara:(:(http://www.romanianvoice.com/poezii/poezii/povara.php repetabila povara.Frumoasa poezie... Dumnezeu sa il odihneasca in pace!

| AvalohAlyn a răspuns:

Un mare poet.Versurile si concertele lui mi-au ramas in minte desi le-am vazut doar la televizor(concertele). Poeziile sale sunt superbe, unele te fac sa plangi, altele sa te infiori.sad
Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca! A mai cazut o stea...Cate stele mai avem? Putine foarte putine.Ramane cerul gol si mi-e fricasad

| alleecsandra a răspuns:

Din pacate da...:-(( trist!
se duc valorile Romaniei si nu cred ca se mai nasc asemeni personesigh
Dumnezeu sa l ierte!

| AvonWbusiness a răspuns:

Dumnezeu sa il ierte!