| symo_2617 a întrebat:

A participat cineva vreodata la concursul de desen de la emisiunea ABC DE CE? de pe tvr2?

Răspuns Câştigător
| Clara_6276 a răspuns:

Eu una nu am participat.Sunt destul de marelaughingAm 14 ani[Si 6 lunilaughing][Dar ma uit la emisiunelaughing]. Daca as putea participa si mi s-ar acorda premiile avand in vedere varsalaughingDa.As participa:X.blushingwhistlinglaughing)
Daca vrei participa:XPremiile sunt foarte tarilaughing. Bafta:*

16 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Eu am participat pentru surioara mea mai mica(avea cam 5-6 ani thinking). A facut un desen despre primavara parca si l-am trimis. Dar nu am castigat nimic...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da au participat multi daca vrei sa vezi uite site-ul www.tvr.ro/abcdc pa pup, iulia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...de mai multe ori si am castigat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am participat niciodata, dar nici nu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc lorena si nu am partici pat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am participat mai de mult. Eu sunt Andreea si am 10ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt Roxana am 10 ani si am participat si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inca dar voi participa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar tu ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am participat dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt florentina am 10.as vrea sa particip si eu dar nu stiu unde sa intru. eu nu am participat.nici o data dar stiu sa fac desene foarete buna si tari.

| lolo_9453 a răspuns:

Boona! nu am participat dar imi place sa ma uit la emisiune si nu cred ca pot deoarece am 16 ani.pup pa pa!

| ramonateo a răspuns:

Da fetita mea a participat de 5 ori si a castigat de 4 ori chiar este o emisiune pe bune

| andreeacri a răspuns:

Da