| SDavidS a întrebat:

A ramas la mine husa de telefon unei fete care imi place,si vrea sa scriu ceva provocant pe ea,dar nu am idei( poate fi despre sex,relatie,glume, etc) Mersi mult! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Ankesenamon a răspuns:

"Be here"si tragi o sageata gen in jos si faci o inima laughing sau "Marry me?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Ankesenamon):

deci tu vrei sa o ceara in casatorie

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Îți place doar fundul ei vrei să zici.

| Ankesenamon a răspuns:

Sau ai putea sa mai scrii "i need pizza" tai pizza si scrii dedesubt "you"

| lauraaaaaaaa33 a răspuns:

Daca iti place de ea si ti-ar placea o relatie cu ea nu doar pentru ca arata bine co si pentru personalitatea ei, nu scrie ceva despre sex sau ceva de genul, spune-i ca o placi mult sau ceva de genul sau ca de o vreme a inceput sa iti placa de ea sau scrie ceva subtil prin care sa intelegea asta dar nu ceva ce i-ai putea spune si in fata