| NUUSTIU a întrebat:

A vazut cineva "reteaua de socializare" daca da cum este?

2 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Este un film despre cum a fost creat Facebook, in fapt arata mai mult ca un film biografic si arata motivatia ulterioara a tuturor de a-si acapara meritele crearii acestui site pentru bani. Nu este un film usor si nici neaparat unul foarte interesant, asta daca nu cumva te intereseaza site-ul si inventia lui. Multa cearta, parerea mea, dar poate vrei sa citesti si parerea criticilor de film
http://www.cinemagia.ro/stiri/cronica-reteaua-de-socializare-16810/

| DorelSudoru a răspuns:

Mie numi place.