| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Care este rețeaua de socializare pe care o utilizați cel mai des?

19 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Facebook și whatsapp

| MihaelaDart a răspuns:

Pe Instagram sunt de putina vreme, il folosesc mai rar, in schimb Facebook sunt activa mereu, il am din 2007 big grin.

| RAY a răspuns:

De ceva timp socializez pe discord, in rest nu le am cu socializarea, Facebook = mai rar, doar cand vorbesc cu familia

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vorbesc doar pe mess.
Tu? O stai, nu imi spune. O sa incerc sa ghicesc, daca gresesc sa nu o iei cu suparare. Deci faceb... Stai asta era altceva. Deci TPU?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru DoarBogdan):

Da, în cam 90% din timp îmi pierd vremea pe pe TPU, 5% caut articole plictisitoare, și restul, pe whatsapp, Facebook, Instagram și twitter.
A, și să nu uităm de YouTube...

| DoarBogdan a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Deci am nimerit. Huh.

Btw, candva si eu stateam le TPU mereu, majoritatea zilelor. Insa mi-am dat seama ca doar iti ia din timp. Si da, e placut sa vorbesti cu diferite pesoane aici, dar cand nu iti mai gadesti rostul in intrebari, cand chiar nu ai ce face si intrebi ceva doar sa fie, atunci e o problema. Dar lucrurile se rezolva de la sine. Merg in directia buna oricum big grin

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru DoarBogdan):

Știu, și eu m-am cam plictisit pe aici, dar mai stau totuș, nu știu de ce big grin

| aXy99 a răspuns:

Nu exista retele de socializare, doar site-uri sociale.
Acela este Facebook-ul, cel putin in cazul meu.

| deeeaqq a răspuns:

Insta

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Instagram

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Instagram

| Theo94 a răspuns:

Instagram.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instagram și snapchat

| chuckmanson a răspuns:

Instagram

| Helper07 a răspuns:

WhatsApp

| BlackRaven45 a răspuns:

M-am lasat de retelele de socializare. Mai tin legatura cu prieteni pe Facebook Messenger si cam atat.

| andiceasu95 a răspuns:

Inainte foloseam instagramul doar pentru a vedea ce posteaza cei care ii urmaresc dar acum observ ca stau ore intregi pe Instagram, si pot spune si TPU verific din ora in ora laughing