| anonim_4396 a întrebat:

A vazut cineva serialul lost?
daca da imi puteti exp si mie ce naiba s-a intamplat? erau toti morti cand s-a prabusit avionul si insula era doar purgatoriul sau nu si au murit dupa? st multe intrebare care au ramas fara rasp si daca are cv rasp la unele astept sa le vad:d

1 răspuns:
| gabioni a răspuns:

Da m-am uitat...de fapt ei erau morti de la inceput si acea insula era un "spatiu" in care ei au mai stat o perioada pentru a-si "pune viata in ordine" si sa=si stearga intr-un fel pacatele, dar erau morti de la inceput.in ultimul episod a spus clar. Lost a fost oricum un serial ciudatel si multe chesti nu le intelegi nici daca te uiti de 7 ori la el
big grinbig grinbig grin