| didy_2216 a întrebat:

A venit vacanta\:d/... ce o sa face-ti pe parcursul verii?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu nu am vacanta. Eventual ma bucur ca termin sesiunea. Dar tot trebuie sa merg la munca. Vreau sa citesc un pic mai mult in aceasta perioada si totodata sa ies mai des in oras. Nu prea am avut timp in ultima vreme de nimic.

| Elena1234456 a răspuns:

O sa ma distrez love struck.

| Диана a răspuns:

I'm gonna have fun! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, s-ar putea să merg in diverse locuri, in excursii sau la mare. Dar voi sta o mare parte din vacanță și acasă. De aceea am pregatit din timp eventualele activități: am pregătit romane de dragoste( preferatele melelove struck) pe care le voi citi afară. Pe lângă asta( să nu mă considerați tocirolling on the floor) voi lucra putin la mate, materia mea preferată ca să-mi dezmorțesc mintealaughinglaughing. Voi da petreceri la piscina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și am uitat să adaug: voi sta mai mult cu pisicile mele și pe TPU sau la televizor.