| evelin_1888 a întrebat:

A visat cineva de aici ca i-a cazut parul? am avut acest vis care m-a speriat destul de rau mai ales ca a parut foarte real. ce emnificatie poate avea?

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da, eu am visat ca imi cadea :-s.Caderea parului inseamna dificultati in viitor.

| ✿puffa✿ a răspuns:

PAR: forta fizica scazuta, energie vitala scazuta, ganduri foarte multe, hiperactivitate celebrara, atentie la stres si oboseala.

Dar sa nu crezi 100%n visebatting eyelashes

| MICHAel a răspuns:

Nu inseramna absolut nimic pentru cei care cred in vise si sa nu mai adaug ca nu are nici o legatura cu realitatea,, mai oameni buni nu mai credeti asa ceva sunt numai prostii

| Evee04 a răspuns:

Eu nu cred in vise din astea poate ai vazut la cineva sau intr-un film nu-ti face griji